app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt
1
Wybierz miejscowość i usługę
2
Uzupełnij formularz
3
Telefon od fachowca
4
Wizyta i płatność

Elektryk Bobrowice

Opis usługi
W ramach usługi organizujemy dojazd elektryka, dokonujemy diagnozy zakresu naprawy lub/i montażu osprzętu będącego częścią wewnętrznej instalacji elektrycznej. Koszt to 199 zł. W przypadku naprawy łaczny koszt rośnie o 50 zł i obejmuje do 2 godzin pracy technika, liczony od przyjazdu do Klienta do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu. Każda dodatkowa, rozpoczęta godzina wyceniana jest na 99 zł. Klient pokrywa koszt części niezbędnych do wykonania usługi.

Usługa objęta jest 30-dniową gwarancją na zasadach opisanych w Regulaminie.

W przypadku braku możliwości usunięcia awarii z przyczyn obiektywnych np. awaria po stronie dostawcy prądu, usługa kończona jest diagnozą koszt - 199 zł. W przypadku odbycia więcej niż jednej wizyty koszt kolejnej to 160 zł za 2 godziny.
Koszt usługi
199PLN

Cena obejmuje:

  • dojazd elektryka
  • diagnozę, czyli weryfikację zakresu naprawy, lub montażu (do 2 godzin pracy liczonych od przyjazdu do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu)

Dodatkowe koszty:

  • + 50 zł usługa zakończona naprawą
  • + 99 zł dodatkowa, rozpoczęta godzina pracy (powyżej 2 godzin)
  • części niezbędne do wykonania usługi
  • dodatkowa wizyta - 160 zł za 2 godziny

Koszty dodatkowe zawsze poprzedzane są uzgodnieniem z Klientem. 
 

W przypadku braku możliwości wykonania usługi podczas wizyty Klient płaci, tylko za diagnozę - 199 zł. 


W przypadku usług realizowanych dla firm do podanych kwot należy doliczyć VAT 23%.

Wypełnij formularz, żeby zamówić Naprawę
see-more-icon
Wypełnij formularz
Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
+48
Potwierdź numer telefonu
+48
Adres
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Opis usterki (opcjonalnie)
Dokładny opis usługi
Posiadasz problem z elektrycznością? Skorzystaj z możliwości zamówienia pomocy elektryka Bobrowice poprzez naszą stronę internetową. Czy to uszkodzona lampa, przepalone bezpieczniki czy też wadliwa instalacja elektryczna - wykwalifikowany elektryk szybko poradzi sobie z takimi trudnościami. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i niezbędnym narzędziom, może być również przydatny przy instalacji oświetlenia lub różnych urządzeń.

 

Awarie instalacji elektrycznych oraz wszelkie prace związane z naprawą lub wymianą jej komponentów są uciążliwe i potencjalnie niebezpieczne. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty. Znalezienie zaufanego fachowca pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku.

 

Korzystanie z usług elektryka jest bezpieczniejsze, wygodniejsze i bardziej opłacalne. Nie tylko unikasz kosztów zakupu materiałów, narzędzi i sprzętu, ale również eliminujesz ryzyko popełnienia błędów, które mogą stanowić zagrożenie dla Twojego otoczenia, zdrowia i życia.

 

Gdy potrzebujesz pomocy elektryka, związanej m.in. z wymianą, naprawą lub montażem gniazdka, wyłącznika, lampy, bezpieczników, naprawą, montażem lub wymianą oświetlenia, wymianą, remontem, modernizacją, projektem lub naprawą instalacji elektrycznej, naprawą, wymianą lub montażem instalacji przepięciowych, wymianą lub montażem płyty indukcyjnej, instalacją urządzeń Smart Home, przeglądem elektrycznym lub odbiorem instalacji elektrycznej, wystarczy wezwać elektryka.

 

Naprawa.pl umożliwia łatwe zamówienie sprawdzonego fachowca. Wystarczy kilka kliknięć, aby elektryk pojawił się w wyznaczonym terminie pod wskazanym adresem. W przypadku pilnej interwencji, jeśli to możliwe, pomoc przyjedzie nawet tego samego dnia. Elektryk Bobrowice będzie dysponować wszystkimi niezbędnymi narzędziami, częściami i materiałami.

 

Zatrudniamy jedynie sprawdzonych, doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków. Cały czas dbamy o ich rozwój, regularnie oferując im specjalistyczne szkolenia. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i przyjaznej atmosfery podczas pracy. Odpowiedzialność, rzetelność, przejrzystość, wysoka kultura osobista, serdeczność, uprzejmość, staranność, uważność, ostrożność i punktualnością.

 

Potrzebujesz znaleźć dobrego specjalistę od usług elektrycznych Bobrowice?

 

Skorzystaj z naszej strony internetowej, a na podstawie Twojego zgłoszenia przypiszemy Ci odpowiedniego fachowca. Przed jego wizytą otrzymasz informacje na temat jego imienia oraz krótkiego opisu jego kompetencji.

 

Jesteśmy świadomi, że każde zgłoszenie jest unikalne, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dążymy do spełnienia najwyższych standardów obsługi klienta. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania, dlatego podczas wypełniania formularza możesz dołączyć dodatkowe informacje, na przykład preferowane parametry używanych materiałów.

 

Jeśli to konieczne, nasz elektryk już przy pierwszym kontakcie podpowie Ci, jak postępować do momentu jego przyjazdu. Po przybyciu na miejsce i dokonaniu diagnozy, zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Nie musisz angażować się bezpośrednio w ten proces, ale będziesz mieć pełną kontrolę nad nim. Elektryk będzie konsultował z Tobą wszelkie zmiany, aby zapewnić, że efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Na każdą usługę elektryczną udzielamy 30-dniowej gwarancji od momentu wykonania zlecenia (szczegóły dostępne w regulaminie). Obejmuje ona również ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Wybierając nasze usługi, wybierasz bezpieczeństwo i komfort!

 

Nie ma sensu stresować się - radź sobie z problemem! Zleć wykonanie usługi elektrycznej, wypełniając prosty formularz na naszej stronie Naprawa.pl. Specjalista pojawi się u Ciebie w ustalonej porze, zwykle w przedziale godzinowym od 8:00 do 21:00. Duża dostępność terminów pozwala na wybranie optymalnego terminu i skraca czas oczekiwania na pomoc.

 

Podczas rozmowy z serwisantem możesz wybrać dogodną datę i godzinę. Otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia, w którym precyzyjnie określimy czas przyjazdu fachowca. Opłatę za usługę elektryczną będziesz regulować dopiero po wykonaniu zlecenia. Możesz zapłacić gotówką lub elektronicznie, na przykład za pomocą BLIK-a lub szybkiego przelewu internetowego. Oczywiście dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Wezwij dobrego fachowca z Twojej okolicy w zaledwie kilka minut - wybierz szybkie, profesjonalne i przystępne cenowo rozwiązanie. Skorzystaj teraz!

Inne usługi w tym mieście

Serwis AGD
Serwis Pieców Gazowych

Wykonujemy wybraną usługę w tych miastach

map
map