app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Warszawa

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Zaskoczyła Cię awaria? Nie masz narzędzi ani umiejętności, by zamontować jakieś nowe urządzenie? A może masz jeszcze inny problem związany z pracami naprawczo-remontowymi? Jeśli nie jesteś złotą rączką, wezwij pomoc. Zamów specjalistę z Twojej okolicy. Wypełnij krótki formularz, opisz swój problem oraz wybierz preferowany termin wizyty serwisanta, a system przydzieli Ci najlepszego fachowca dla Ciebie!

Warszawa - zamówienie

Nie możesz zbyt długo czekać? Szybko zostaniesz poinstruowany, co robić. Kiedy serwisant stawi się na miejscu, po oględzinach zaproponuje rozwiązanie. Zacznie działać, gdy tylko wyrazisz na to zgodę. Ponieważ przywiezie ze sobą potrzebne narzędzia oraz materiały, rozwiąże problem podczas jednej wizyty. Wszystkim zajmie się za Ciebie, dlatego jeśli chcesz, możesz tylko nadzorować jego pracę. Kontrola nie jest jednak konieczna – każda ewentualna zmiana zostanie poddana konsultacji.

Na Twoje zamówienie czekają:

Naprawa.pl daje Ci możliwość łatwego, szybkiego i wygodnego znalezienia sprawdzonego profesjonalisty. Wypełnienie formularza, wybranie terminu i podanie adresu zajmą Ci zaledwie kilka minut. Masz palący problem? Jeśli będzie to możliwe, serwisant przyjedzie jeszcze tego samego dnia (w godzinach 8:00-21:00). Na każdą usługę przyznajemy 30 dni gwarancji, trwającą od dnia wykonania zlecenia (szczegóły w Regulaminie). Jesteś również objęty ubezpieczeniem od nieoczekiwanych szkód. Po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji, a Twoje dane wykorzystujemy zgodnie z przepisami RODO.

Naprawiamy w całej Polsce!