app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt
1
Wybierz miejscowość i usługę
2
Uzupełnij formularz
3
Telefon od fachowca
4
Wizyta i płatność

Serwis Pieców Gazowych

Opis usługi
W ramach usługi organizujemy dojazd serwisanta, dokonujemy diagnozy zakresu naprawy lub/i montażu osprzętu będącego częścią wewnętrznej instalacji gazowej, a także kotła i pieca gazowego. Koszt usługi to 199 zł. W przypadku naprawy łaczny koszt rośnie o 50 zł i obejmuje do 2 godzin pracy technika, liczony od przyjazdu do Klienta do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu. Każda dodatkowa, rozpoczęta godzina wyceniana jest na 99 zł. Klient pokrywa koszt części niezbędnych do wykonania usługi.

Usługa objęta jest 30-dniową gwarancją na zasadach opisanych w Regulaminie.

W przypadku braku możliwości usunięcia awarii z przyczyn obiektywnych np. awaria po stronie dostawcy gazu lub brak części zamiennych, usługa kończona jest diagnozą koszt - 199 zł. W przypadku odbycia więcej niż jednej wizyty koszt kolejnej to 160 zł za 2 godziny.
Koszt usługi
199PLN

Cena obejmuje:

 • dojazd serwisanta
 • diagnozę, czyli weryfikację zakresu naprawy, lub montażu (do 2 godzin pracy liczonych od przyjazdu do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu)
Dodatkowe koszty:
 • + 50 zł usługa zakończona naprawą
 • + 99 zł dodatkowa, rozpoczęta godzina pracy (powyżej 2 godzin)
 • części niezbędne do wykonania usługi
 • dodatkowa wizyta - 160 zł za 2 godziny
Koszty dodatkowe zawsze poprzedzane są uzgodnieniem z Klientem. 
 

W przypadku braku możliwości wykonania usługi podczas wizyty Klient płaci, tylko za diagnozę - 199 zł. 


W przypadku usług realizowanych dla firm do podanych kwot należy doliczyć VAT 23%.
Wypełnij formularz, żeby zamówić Naprawę
see-more-icon
Wypełnij formularz
Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
+48
Potwierdź numer telefonu
+48
Adres
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Opis usterki (opcjonalnie)
Dokładny opis usługi

Serwis pieców gazowych – wezwij pomoc przez stronę www

 
Masz kłopot z awarią instalacji gazowej? Twój piec lub kocioł się nie włącza, albo wyświetla błąd? A może konieczna jest ich wymiana lub konserwacja? Najrozsądniej będzie wezwać fachowców świadczących serwis pieców gazowych. Wykonują realizacje w zakresie napraw, ale też montaży czy przeglądów.
 
Instalacje gazowe są co prawda już coraz rzadziej spotykane w nowym budownictwie, jednak nadal występują w starszych domach, kamienicach czy blokach. Wykorzystuje się je standardowo do ogrzewania i gotowania. Z tego względu wciąż wiele osób regularnie korzysta z usług serwisu pieców gazowych. W tym przypadku nie warto eksperymentować – lepiej od razu zwrócić się po pomoc do specjalistów. 

Pamiętaj! Dla prawidłowego działania układu centralnego ogrzewania konieczny jest coroczny przegląd kotła gazowego.

Fachowcy szybko wykonają każde zadanie, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodniejsze, ale też dużo tańsze. Nawet jeśli w teorii jesteś w stanie samodzielnie zająć się problemem, przeznaczysz na ten cel dużo więcej czasu i pieniędzy. Przy tym ryzykujesz, że popełnisz błąd, którego skutki mogą być bardzo kosztowne czy wręcz tragiczne. Wykonywanie prac przy instalacjach, lub kotłach gazowych wymaga specjalistycznych uprawnień.
 

Wezwij fachowca od serwisu pieców gazowych, gdy konieczne są np.:

 • wykrywanie nieszczelności instalacji gazowej,
 • podłączenie kuchenki gazowej, płyty gazowej, kotła gazowego,
 • wymiana dysz w kuchence gazowej,
 • naprawa / wymiana / renowacja / przegląd instalacji gazowej,
 • konserwacja / naprawa / przegląd pieca lub kotła gazowego,
 • konserwacja / naprawa / przegląd podgrzewacza wody tzw. "junkers".
 
Naprawa.pl pozwala w kilka chwil zamówić zaufanego, sprawdzonego gazownika. Za pośrednictwem strony internetowej zamówisz jego przyjazd pod wskazany adres w wybranym terminie. Nie możesz zbyt długo czekać na pomoc? Serwisant zjawi się tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Zabierze ze sobą niezbędny sprzęt, części oraz materiały.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami od serwisu pieców gazowych o odpowiednich kwalifikacjach oraz uprawnieniach. Podlegają naszej stałej kontroli, a także są na bieżąco doszkalani. Cenimy sobie najwyższą jakość, dlatego chcemy oferować naszym Klientom profesjonalną opiekę. Nie zostawimy Cię z problemem – poradzimy sobie z nim już w trakcie jednej wizyty.
 

Serwis pieców gazowych w Twoim mieście

Nigdy nie wzywałeś serwisu do kotła lub instalacji gazowej? Dzięki nam szybko znajdziesz dobrego fachowca świadczącego serwis pieców gazowych w Twojej okolicy. Na podstawie informacji z formularza zgłoszeniowego wybierzemy odpowiedniego specjalistę. Poznasz go jeszcze przed spotkaniem – możesz sprawdzić jego dane, imię i nazwisko, a także krótki opis kompetencji oraz doświadczenia zawodowego.  
 
Nasi serwisanci gazowi są:
 • odpowiedzialni,
 • rzetelni,
 • rzeczowi, konkretni i transparentni,
 • kulturalni i serdeczni,
 • staranni (dbają o estetykę oraz porządek),
 • uważni i ostrożni,
 • punktualni.
Zależy nam na tym, by zapewnić Ci jak najlepszą pomoc. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, dbając o najwyższe standardy Obsługi Klienta. Wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz dołączyć dodatkowe informacje, m.in. preferencje co do wykorzystywanych materiałów (np. ich koloru). Dzięki temu będziemy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasz serwis pieców gazowych świadczymy już od momentu pierwszego kontaktu. Coś Cię niepokoi albo nie wiesz co robić do przyjazdu fachowca? Serwisant wszystko dokładnie Ci wyjaśni. Kiedy zaś zjawi się na miejscu i dokona uważnych oględzin, zaproponuje plan działania. Przez cały czas możesz nadzorować jego pracę – wszelkie działania będą uprzednio z Tobą konsultowane.

Na każdy serwis pieców gazowych wykonany przez naszych fachowców wystawiamy 30-dniową gwarancję (szczegóły zostały opisane w Regulaminie). Każdy Klient jest również chroniony przez ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Pomożemy Ci odzyskać komfort i spokój ducha!
 

Naprawa, montaż i konserwacja kotłów, pieców i instalacji gazowych

 
Zleć wykonanie serwisu pieca gazowego za pośrednictwem prostego formularza na stronie Naprawa.pl. Fachowiec przyjedzie pod wskazany adres o ustalonej porze. Specjaliści są gotowi do pomocy codziennie, przeważnie od 8:00 do 21:00. Oferujemy dużą dostępność gazowników, co skróci czas oczekiwania i pozwoli błyskawicznie uporać się z problemem.
 
W trakcie rozmowy z serwisantem wybierzesz dogodny termin oraz godzinę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie i precyzyjne określenie czasu przyjazdu fachowca. Za usługę zapłacisz dopiero po wykonaniu zlecenia. Możliwe są też opcje bezgotówkowe, m.in. przez BLIK czy szybkie przelewy internetowe. Wszystko odbywa się na zabezpieczonych platformach, dlatego nie musisz obawiać się o swoje dane.
Zamów profesjonalne wsparcie w zakresie usług gazowych w kilka minut. Z instalacją gazową nie ma żartów, dlatego wezwij profesjonalistę. Wejdź na Naprawa.pl, by zamówić sprawdzony serwis pieców gazowych

Inne usługi

Wykonujemy wybraną usługę w tych miastach

map
map