app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Góra Kalwaria

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Elektronika domowa przestała Ci prawidłowo działać? Doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej albo elektrycznej? Nie jesteś w stanie wykonać jakieś pracy naprawczo-remontowej? Jeśli potrzebujesz fachowca, zamów jego przyjazd za pomocą kilku kliknięć! Wypełnij krótki formularz, opisując swój problem. System znajdzie odpowiedniego serwisanta i już wkrótce Twój problem zostanie przekazany w ręce profesjonalisty. Złóż zamówienie, by pojawił się u Ciebie w wyznaczonym terminie.

Góra Kalwaria - proces zlecenia

Awaria czy usterka jest dość uciążliwa? Przed przyjazdem otrzymasz instrukcje co do tego, jak możesz zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo. Serwisant przyjedzie pod wskazany adres z całym potrzebnym sprzętem oraz materiałami. Oceni sytuację, a następnie zaproponuje rozwiązanie. Po omówieniu szczegółów może przystąpić do działania. Możesz go nadzorować, ale nie jest to konieczne. Wszystkie prace będą z Tobą konsultowane i nic nie zostanie wykonane bez Twojej zgody.

Pomożemy:

Serwis Naprawa.pl pomoże Ci szybko znaleźć sprawdzonego specjalistę. Jego przyjazd zamówisz w kilka minut. Masz palący problem i nie możesz zbyt długo czekać? Serwisant może zjawić się jeszcze tego samego dnia, jeśli tylko będzie to możliwe (w godzinach 8:00-21:00). Możesz w pełni nam zaufać – jesteśmy uważni i odpowiedzialni. Każda wykonana usługa jest objęta 30-dniową gwarancją (szczegóły w Regulaminie) oraz ubezpieczeniem na wypadek nieoczekiwanych szkód. Kiedy złożysz zamówienie nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Twoje dane są z nami bezpieczne – działamy zgodnie z RODO i wykorzystujemy je tylko przy realizacji usługi. Uporaj się z problemem, powierzając go specjaliście. Zamów pomoc na Naprawa.pl. Wybierz tanie, szybkie, proste rozwiązanie!

Naprawiamy w całej Polsce!