app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Grudusk

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Pralka, zmywarka, albo inny sprzęt do użytku domowego przestał działać? Masz kłopot z instalacją domową (wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową)? Potrzebujesz wsparcia przy pracach naprawczych, lub montażowych? Zostaw to profesjonalistom! Znajdź wykwalifikowanego serwisanta w pobliżu. Opisz problem w krótkim formularzu, by zamówić odpowiedniego specjalistę. Dobierzemy odpowiednią osobą.

Grudusk - jak zlecić?

Przed spotkaniem otrzymasz dodatkowe wskazówki i instrukcje. Jeśli zajdzie potrzeba, dowiesz się, jakie są natychmiastowe kroki, które warto podjąć. Kiedy serwisant pojawi się na miejscu, zbadanie problemu i zaoferowanie rozwiązania będzie jego zadaniem. Wykona wszystkie niezbędne czynności podczas jednej wizyty - przybędzie z odpowiednimi narzędziami i materiałami. Ponadto, zadbają o porządek oraz twój komfort i bezpieczeństwo. Nie musisz nadzorować ich pracy, choć oczywiście możesz to zrobić, jeśli tak zechcesz.

Zamów u nas:

Naprawa.pl pomoże Ci znaleźć sprawdzonego specjalistę. Zamówienie złożysz ekspresowo. Potrzebujesz wsparcia? Jeśli będzie to możliwe, serwisant przyjedzie do Ciebie jeszcze tego samego dnia (pracujemy standardowo w godzinach 8:00-21:00). Nasi specjaliści są profesjonalistami, ale nie musisz ufać im w ciemno. Każda usługa jest objęta gwarancją (szczegóły w Regulaminie) oraz ubezpieczeniem ( do 2 mln zł) pokrywającym ewentualne nieoczekiwane szkody. Niedługo po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Wszystkie podawane przez Ciebie dane są bezpieczne – korzystamy z nich zgodnie z RODO, wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Masz problem? Rozwiąż go w łatwy i tani sposób! Wezwij pomoc – zamów specjalistę na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!