app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt
1
Wybierz miejscowość i usługę
2
Uzupełnij formularz
3
Telefon od fachowca
4
Wizyta i płatność

Hydraulik Biszcza

Opis usługi
W ramach usługi organizujemy dojazd hydraulika, dokonujemy diagnozy, naprawy lub/i montażu osprzętu będącego częścią wewnętrznej instalacji wodnej, kanalizacyjnej, lub centralnego ogrzewania. Koszt usługi to 199 zł. W przypadku naprawy łaczny koszt rośnie o 50 zł i obejmuje do 2 godzin pracy technika, liczony od przyjazdu do Klienta do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu. Każda dodatkowa, rozpoczęta godzina wyceniana jest na 99 zł. Klient pokrywa koszt części niezbędnych do wykonania usługi.

Usługa objęta jest 30-dniową gwarancją na zasadach opisanych w Regulaminie.

W przypadku braku możliwości usunięcia awarii z przyczyn obiektywnych np. awaria po stronie spółdzielni lub awaria w rurach podziemnych, usługa kończona jest diagnozą koszt - 199 zł. W przypadku odbycia więcej niż jednej wizyty koszt kolejnej to 160 zł za 2 godziny.
Koszt usługi
199PLN

Cena obejmuje:

  • dojazd hydraulika
  • diagnozę, czyli weryfikację zakresu naprawy, lub montażu (do 2 godzin pracy liczonych od przyjazdu do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu)

Dodatkowe koszty:

  • + 50 zł usługa zakończona naprawą
  • + 99 zł dodatkowa, rozpoczęta godzina pracy (powyżej 2 godzin)
  • części niezbędne do wykonania usługi
  • dodatkowa wizyta - 160 zł za 2 godziny

Koszty dodatkowe zawsze poprzedzane są uzgodnieniem z Klientem. 
 

W przypadku braku możliwości wykonania usługi podczas wizyty Klient płaci, tylko za diagnozę - 199 zł. 


W przypadku usług realizowanych dla firm do podanych kwot należy doliczyć VAT 23%.

Wypełnij formularz, żeby zamówić Naprawę
see-more-icon
Wypełnij formularz
Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
+48
Potwierdź numer telefonu
+48
Adres
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Opis usterki (opcjonalnie)
Dokładny opis usługi
Hydraulik Biszcza - zamów pomoc online.

 

Cieknie Ci kran, zlew jest niedrożny, czy może rura jest pęknięta? Takie problemy to domena każdego doświadczonego hydraulika. Specjaliści od tego zawodu radzą sobie z różnorodnymi wyzwaniami, włączając w to montaż armatury sanitarnych czy grzejników.

 

Awaria czy jakiekolwiek prace remontowe w łazience mogą być skomplikowane i zazwyczaj wymagają pilnej interwencji. Jeżeli nie posiadasz umiejętności, możliwości, albo nie masz ochoty tym się zajmować? Wezwij doświadczonego serwisanta! Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii, a także unikniesz niepotrzebnego stresu.

 

Korzystanie z usług hydraulika nie tylko jest wygodniejsze, ale też może okazać się tańsze. Końcowa opłata może być niższa, niż gdybyś sam próbował zrealizować naprawę czy montaż. Nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem materiałów i sprzętu, a przede wszystkim masz pewność, że wszystko zostanie wykonane prawidłowo i nie będą konieczne żadne korekty.

 

Wezwij hydraulika, kiedy potrzebujesz m.in.: • naprawy przeciekającego kranu, spłuczki, zaworu, • odblokowania kanalizacji, • montażu grzejnika, • naprawy bojlera, • wymiany uszczelek w armaturze, • montażu baterii, wanny, sedesu, umywalki, kabiny prysznicowej itp., • montażu, naprawy czy konserwacji systemów wodno-kanalizacyjnych.

 

Naprawa.pl oferuje prosty dostęp do godnych zaufania, weryfikowanych fachowców. Hydraulik Biszcza przyjedzie pod podany adres w ustalonym czasie - jeżeli to konieczne, przyjedzie tak szybko, jak to możliwe. Samodzielnie zgromadzi wszystkie potrzebne urządzenia, narzędzia, części i materiały.

 

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych hydraulików i regularnie prowadzimy ich szkolenia. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość usług i bezproblemowy przebieg prac. Z nami szybko rozwiążesz swój problem podczas jednej wizyty - zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

 

Usługi hydrauliczne Biszcza

 

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty świadczącego usługi hydrauliczne w Twojej okolicy. Na podstawie zgłoszenia dobierzemy idealnego specjalistę. Przed spotkaniem poznasz jego imię i nazwisko, a także otrzymasz krótki opis kwalifikacji oraz doświadczenia.

 

Zgłoś się do specjalisty świadczącego usługi w zakresie hydrauliki w Twoim regionie. Na podstawie zgłoszenia wyselekcjonujemy odpowiedniego eksperta. Przed spotkaniem dowiesz się o jego personaliach, a także zdobędziesz informacje na temat jego kwalifikacji i doświadczeń.

 

W naszym katalogu dostępni są jedynie hydraulicy, którzy wykazują się: • odpowiedzialnością, • wiarygodnością, • rzetelnością, • dobrymi manierami, • przyjaznym i pozytywnym nastawieniem, • starannością, • ostrożnością i uważnością, • punktualnością.

 

Dla nas priorytetem jest utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta, dlatego gwarantujemy całkowicie spersonalizowane podejście. W formularzu możesz dodać dodatkowe informacje lub opisać swoje preferencje odnośnie używanych materiałów (marka, kolor i inne parametry).

 

Nasz hydraulik odpowiedzi na wszystkie pytania i doradzi, jakie kroki powinny być podjęte w celu naprawy. Po ocenie sytuacji szybko sformułuje diagnozę, a następnie po rozmowie z Tobą wyselekcjonuje najlepsze rozwiązanie. Cały proces będzie wymagał od Ciebie minimalnej aktywności, ale będziesz miał pełną kontrolę nad wykonanymi pracami. Żadne działania nie będą podjęte bez Twojego przyzwolenia.

 

Każda świadczona usługa hydrauliczna jest objęta gwarancją 30-dniową od daty wykonania zlecenia (szczegóły dostępne w Regulaminie). Dodatkowo jesteś chroniony ubezpieczeniem od nieprzewidzianych szkód. Możesz nam zaufać - priorytetem dla nas jest Twoje zadowolenie i komfort.

 

Naprawa, instalacja i konserwacja systemów wodociągowych i kanalizacyjnych

 

Nie zwlekaj! Zlecenie usługi hydraulik Biszcza możesz złożyć online, wypełniając prosty formularz na stronie Naprawa.pl. Zlecenia mogą być realizowane w ustalonych godzinach, zazwyczaj pomiędzy 8:00 a 21:00. Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych terminów i gwarantujemy krótki czas oczekiwania na interwencję.

 

Określ termin i godzinę podczas rozmowy z serwisantem - dokładnie ustalimy czas przyjazdu. Po składaniu zamówienia usług otrzymasz klarowne potwierdzenie. Opłatę za usługę hydrauliczną dokonasz dopiero po zakończeniu prac. Oferujemy możliwość płatności bezgotówkowych, takich jak np. BLIK czy szybkie przelewy internetowe.

Inne usługi w tym mieście

Serwis Pieców Gazowych
Serwis AGD

Wykonujemy wybraną usługę w tych miastach

map
map