app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Maciejowice

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Sprzęt domowy nagle przestał działać? Masz kłopot z instalacją elektryczną, gazową albo wod-kan? Potrzebujesz pomocy w zakresie prac naprawczo-remontowych? Masz kłopot, z którym poradzi sobie tylko fachowiec? A może nie masz czasu lub ochoty zajmować się pracami naprawczo-remontowymi? Nie trać czasu, pieniędzy i nerwów – znajdź doświadczonego specjalistę.

Maciejowice - proces rezerwowania fachowca

Wezwij sprawdzonego serwisanta z Twojej okolicy! Opisz swój problem w formularzu, by wyszukać osobę o odpowiednich kwalifikacjach. System przydzieli Ci najlepszego specjalistę i już wkrótce Twój problem zostanie rozwiązany! Masz wrażenie, że trzeba coś zrobić doraźnie? W oczekiwaniu na przyjazd otrzymasz szczegółowe instrukcje. Mamy na względzie Twój komfort, a także bezpieczeństwo. Serwisant po oględzinach i rozmowie zaproponuje optymalne rozwiązanie. Z pomocą przywiezionych narzędzi i materiałów zrealizuje usługę podczas jednego spotkania. Jeśli chcesz, możesz go kontrolować – nie jest to jednak konieczne, ponieważ wszystko będzie z Tobą konsultował.

Zarezerwuj dziś:

Za pośrednictwem strony Naprawa.pl błyskawicznie zamówisz specjalistę. Zgłoszenie wypełnisz w kilka minut. Twoja sprawa nie może czekać? Serwisant zjawi się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe (w godzinach 8:00-21:00).Każda usługa objęta jest ubezpieczeniem od nieoczekiwanych szkód. Przyznajemy również 30-dniową gwarancję (szczegóły znajdziesz w Regulaminie). Dla nas przede wszystkim liczy się Twoja satysfakcja. Po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Twoje dane wykorzystujemy zgodnie z RODO, wyłącznie do celów związanych z realizacją zamówienia. Jesteś w potrzebie? Postaw na sprawdzone, tanie rozwiązanie – zamów specjalistę na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!