app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Myszyniec

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Sprzęt do użytku domowego odmawia posłuszeństwa? Usterka pokrzyżowała Ci plany? Nie jesteś w stanie wykonać dowolnej pracy naprawczo-remontowej? Nie musisz – wezwij specjalistę z Twojej okolicy! Jedyne co powinieneś zrobić, to wypełnić krótki formularz. Opisz rodzaj usterki, podaj adres oraz wybierz preferowany termin wizyty naszego fachowca. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji znajdziemy odpowiedniego serwisanta. Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut!

Myszyniec - sposób rezerwacji

Jeśli będzie to konieczne, jeszcze przed wizytą dostaniesz instrukcje co do doraźnych działań. Kiedy specjalista pojawi się już pod wyznaczonym adresem, po oględzinach przedstawi proponowany plan działania. Po otrzymaniu zgody zabierze się do pracy – będzie mieć ze sobą potrzebne narzędzia, maszyny, części i materiały. W tym czasie możesz wrócić do swoich zajęć, ponieważ wszystkie czynności będą z Tobą konsultowane. Nie musisz nadzorować pracy, chyba że tego chcesz.

Na Twoją rezerwację czekają:

Za pośrednictwem serwisu Naprawa.pl możesz łatwo, szybko i wygodnie znaleźć sprawdzonego specjalistę. Wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka chwil. Pomoc jest potrzebna „na już”? Serwisant stawi się pod wskazanym adresem najszybciej, jak tylko będzie to możliwe (w godzinach 8:00-21:00). Nie musisz obdarzać nas kredytem zaufania. Każda usługa jest objęta 30-dniową gwarancją, od dnia wykonania zlecenia (szczegóły są opisane w Regulaminie). Do tego każdy klient w cenie otrzymuje ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Po złożeniu zamówienia, nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Transakcje są bezpieczne, a wszystkie Twoje dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia, zgodnie z przepisami RODO.

Naprawiamy w całej Polsce!