app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Pokrzywnica

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Nagła usterka utrudnia Ci życie? Musisz zamontować nowe urządzenie i nie masz pojęcia, jak to zrobić? A może potrzebujesz pomocy przy innych pracach naprawczo-remontowych lub konserwacyjnych? Skorzystaj ze wsparcia profesjonalisty z Twojej okolicy. Wypełnij krótki formularz, w którym m.in. możesz opisać swój problem oraz wybrać preferowany termin wizyty, a nasz system przydzieli Ci odpowiedniego specjalistę dla Ciebie!

Pokrzywnica - proces zamówienia

Problem wymaga szybkiej reakcji? Jeszcze przed wizytą dowiesz się, co możesz zrobić doraźnie. Po oględzinach i konsultacji serwisant przestawi plan działania, a następnie od razu zabierze się do pracy. Przywiezie ze sobą potrzebne narzędzia, części oraz materiały, by kompleksowo wykonać usługę. Wszystkim zajmie się za Ciebie, dlatego w tym czasie możesz wrócić do swoich zadań. Przy tym masz oczywiście pełny nadzór osobisty nad wykonywanymi pracami – nic nie zostanie wykonane bez Twojej zgody.

Na Twoje wezwanie czekają:

Naprawa.pl pozwoli Ci błyskawicznie zamówić sprawdzonego profesjonalistę. W kilka minut wypełnisz formularz, a także wybierzesz termin i wskażesz adres. Nie możesz czekać? Pomoc pojawi się u Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Serwisanci są dostępni zwykle w godzinach 8:00-21:00. Możesz nam zaufać. Każda usługa jest objęta 30-dniową gwarancją (od dnia wykonania zlecenia – szczegóły dostępne w Regulaminie). Przysługuje Ci również ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie z dokładnym czasem przyjazdu. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Twoich danych oraz wykorzystujemy je wyłącznie do celów związanych z realizacją usługi.

Naprawiamy w całej Polsce!