app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Zalewo

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Elektronika gospodarstwa domowego nie działa? Masz awarię instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej lub innej? Albo nieoczekiwane kłopoty podczas remontu, lub problematyczną usterkę? Wezwij pomoc w kilka minut! Zamów wykwalifikowanego specjalistę z Twojej okolicy. Wypełnij prosty formularz, opisz swój problem, podaj adres oraz wybierz preferowany termin wizyty. Całość zajmie Ci zaledwie kilka minut, a problem zniknie z Twojej głowy!

Zalewo - jak zamówić?

Nie masz pojęcia, co robić? Jeszcze przed wizytą otrzymasz szczegółowe instrukcje, by zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo. Kiedy serwisant przyjedzie na miejsce, po uważnych oględzinach przedstawi najlepsze rozwiązanie. Przywiezie ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia i materiały – kiedy wyrazisz zgodę, od razu zabierze się do pracy. Ty nie musisz nic robić. Jeśli chcesz, możesz go nadzorować albo zająć się swoimi sprawami. Nic nie zostanie wykonane bez uzgodnienia tego z Tobą, dlatego możesz nam zaufać.

Czekają na Ciebie:

Serwis Naprawa.pl daje łatwy dostęp do bazy sprawdzonych profesjonalistów. Składanie zamówienia, podanie danych i wybór terminu zajmują tylko kilka chwil. Serwisanci pracują w godzinach 8:00-21:00. Zapewniamy dużą dostępność, dlatego jeśli problem nie może czekać, ktoś przyjedzie do Ciebie jeszcze tego samego dnia.Oferujemy Ci szybką, wygodną i bezpieczną usługę. Przyznajemy na nią 30 dni gwarancji, od dnia wykonania zlecenia (sprawdź szczegóły w Regulaminie), a także ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, wkrótce nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Przy tym oczywiście dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, zgodnie z przepisami RODO. Nie trać czasu, nerwów i pieniędzy – zwróć się po pomoc do specjalisty. Zamów przyjazd serwisanta na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!