app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt
1
Wybierz miejscowość i usługę
2
Uzupełnij formularz
3
Telefon od fachowca
4
Wizyta i płatność

Hydraulik Barlinek

Opis usługi
W ramach usługi organizujemy dojazd hydraulika, dokonujemy diagnozy, naprawy lub/i montażu osprzętu będącego częścią wewnętrznej instalacji wodnej, kanalizacyjnej, lub centralnego ogrzewania. Koszt usługi to 199 zł. W przypadku naprawy łaczny koszt rośnie o 50 zł i obejmuje do 2 godzin pracy technika, liczony od przyjazdu do Klienta do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu. Każda dodatkowa, rozpoczęta godzina wyceniana jest na 99 zł. Klient pokrywa koszt części niezbędnych do wykonania usługi.

Usługa objęta jest 30-dniową gwarancją na zasadach opisanych w Regulaminie.

W przypadku braku możliwości usunięcia awarii z przyczyn obiektywnych np. awaria po stronie spółdzielni lub awaria w rurach podziemnych, usługa kończona jest diagnozą koszt - 199 zł. W przypadku odbycia więcej niż jednej wizyty koszt kolejnej to 160 zł za 2 godziny.
Koszt usługi
199PLN

Cena obejmuje:

  • dojazd hydraulika
  • diagnozę, czyli weryfikację zakresu naprawy, lub montażu (do 2 godzin pracy liczonych od przyjazdu do zakończenia prac związanych z realizacją usługi w danym dniu)

Dodatkowe koszty:

  • + 50 zł usługa zakończona naprawą
  • + 99 zł dodatkowa, rozpoczęta godzina pracy (powyżej 2 godzin)
  • części niezbędne do wykonania usługi
  • dodatkowa wizyta - 160 zł za 2 godziny

Koszty dodatkowe zawsze poprzedzane są uzgodnieniem z Klientem. 
 

W przypadku braku możliwości wykonania usługi podczas wizyty Klient płaci, tylko za diagnozę - 199 zł. 


W przypadku usług realizowanych dla firm do podanych kwot należy doliczyć VAT 23%.

Wypełnij formularz, żeby zamówić Naprawę
see-more-icon
Wypełnij formularz
Imię
Nazwisko
Email
Numer telefonu
+48
Potwierdź numer telefonu
+48
Adres
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Opis usterki (opcjonalnie)
Dokładny opis usługi
Hydraulik Barlinek - zgłaszaj problemy za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 

Czy twój kran przecieka, zlew jest zatkany, czy może rura jest pęknięta? Tego typu problemy to domena każdego doświadczonego hydraulika. Osoby wykonujące ten zawód zajmują się różnorodnymi zadaniami, co obejmuje między innymi montaż armatury lub grzejnika.

 

Zepsucia czy wszelkiego rodzaju prace związane z naprawą i remontem w łazience mogą być trudne i zazwyczaj wymagają natychmiastowego działania. Nie posiadasz umiejętności, nie masz możliwości lub po prostu nie chcesz się tym zająć? Zadzwoń po doświadczonego technika! Zaoszczędzisz wiele czasu i wysiłku oraz unikniesz niepotrzebnego stresu.

 

Korzystanie z usług hydraulika jest nie tylko bardziej komfortowe, ale również może być tańsze. Końcowa kwota może być niższa, niż gdybyś próbował samodzielnie wykonać naprawę czy montaż. Nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem materiałów i narzędzi, a przede wszystkim masz pewność, że wszystko zostanie wykonane poprawnie i nie będą potrzebne żadne poprawki.

 

Zadzwoń po hydraulika Barlinek, kiedy potrzebne są takie prace jak: • naprawa przeciekającego kranu, spłuczki, zaworu, • oczyszczenie systemu kanalizacji, • montaż grzejnika, • naprawa podgrzewacza wody, • wymiana uszczelek w armaturze, • montaż baterii, wanny, toalety, umywalki, kabiny prysznicowej itd., • montaż, naprawa lub konserwacja systemów wodno-kanalizacyjnych.

 

Naprawa.pl zapewnia łatwy dostęp do sprawdzonych i godnych zaufania fachowców. Hydraulik pojawi się pod podanym adresem w ustalonym czasie - jeśli to będzie konieczne, przyjedzie tak szybko, jak to możliwe. Samodzielnie zgromadzi wszystkie niezbędne urządzenia, narzędzia, części i materiały.

 

Zatrudniamy jedynie doświadczonych hydraulików i stale prowadzimy ich szkolenia. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość usług i sprawnie przeprowadzone prace. Z nami twój problem zostanie rozwiązany podczas jednej wizyty - zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

 

Usługi hydraulika Barlinek.

 

Wykorzystaj pomoc wykwalifikowanego fachowca oferującego usługi hydrauliczne w Twoim rejonie. Na podstawie Twojego zgłoszenia wybierzemy specjalistę, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Przed spotkaniem poznasz jego personalia, a także otrzymasz informacje na temat jego umiejętności i doświadczenia.

 

W naszej bazie znajdują się jedynie hydraulicy, którzy charakteryzują się: • odpowiedzialnością, • solidnością, • precyzją, • kulturą osobistą, • przyjaznym i pozytywnym nastawieniem, • dokładnością, • uważnością i ostrożnością, • punktualnością.

 

Dla nas kluczowe jest utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta, dlatego gwarantujemy pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wypełniając formularz, możesz dodać dodatkowe informacje lub preferencje dotyczące używanych materiałów (marka, kolor i inne parametry).

 

Nasz hydraulik odpowie na Twoje pytania i zasugeruje, jakie działania powinny być podjęte dla naprawy. Po dokonaniu inspekcji szybko zdiagnozuje problem, a następnie po rozmowie z Tobą wybierze najbardziej optymalne rozwiązanie. Cały proces z Twojej strony będzie minimalny, ale będziesz miał pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami. Nic nie zostanie zrealizowane bez Twojej zgody.

 

Na każdą świadczoną usługę hydrauliczną udzielamy gwarancji obejmującej 30 dni od wykonania zlecenia (szczegóły dostępne w Regulaminie). Dodatkowo jesteś chroniony ubezpieczeniem od nieprzewidzianych szkód. Możesz nam zaufać - najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie i komfort.

 

Naprawa, montaż i konserwacja – hydraulik Barlinek

 

Nie zwlekaj! Zlecenie usługi hydraulicznej możesz złożyć online, wypełniając prosty formularz na stronie Naprawa.pl. Realizacja może odbyć się w ustalonych godzinach, najczęściej w przedziale czasowym 8:00-21:00. Gwarantujemy szeroki zakres dostępnych terminów i krótki okres oczekiwania na interwencję.

 

Określ datę i godzinę w rozmowie z serwisantem - precyzyjnie ustalimy czas przyjazdu. Po złożeniu zamówienia usługi otrzymasz jasne potwierdzenie. Opłatę za usługę hydrauliczną uregulujesz dopiero po zakończeniu prac. Oferujemy możliwość płatności bezgotówkowych, takich jak np. BLIK czy szybkie przelewy internetowe.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Inne usługi w tym mieście

Serwis AGD
Serwis Pieców Gazowych

Wykonujemy wybraną usługę w tych miastach

map
map