app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Maków Mazowiecki

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Pralka, lodówka albo piekarnik odmawiają posłuszeństwa? Kłopotliwa usterka utrudnia Ci życie? Remont nie do końca idzie zgodnie z planem? Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalisty, zamów jego przyjazd do domu!Znajdź wykwalifikowanego specjalistę z Twojej okolicy. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić krótki formularz. System dobierze odpowiedniego serwisanta. Całość zajmie Ci zaledwie kilka minut, a Ty pozbędziesz się problemu.

Maków Mazowiecki - zamów już dziś!

Jeśli będzie to konieczne, jeszcze przed wizytą otrzymasz instrukcje, co przygotować i jak doraźnie możesz zaradzić problemowi. Serwisant zjawi się w wybranym terminie pod wskazanym adresem, ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i materiałami. Po oględzinach zaproponuje rozwiązanie i może od razu przejść do realizacji usługi. Ty w tym czasie możesz go nadzorować, ale nie musisz. Wszystkim zajmie się za Ciebie, ale nic nie zostanie wykonane bez konsultacji z Tobą.

Pomocy udzielą:

Za pośrednictwem portalu Naprawa.pl znajdziesz łatwo i szybko zaufanego, sprawdzonego specjalistę. Proces składania zamówienia trwa zaledwie kilka minut. Sprawa nie cierpi zwłoki? Serwisanci są dostępni w godzinach 8:00-21:00, a ponieważ gwarantujemy dużą dostępność, pomoc może zjawić się u Ciebie jeszcze tego samego dnia. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Na każdą usługę przyznajemy 30-dniową gwarancję (szczegóły znajdziesz w Regulaminie), a także ubezpieczenie od nieoczekiwanych szkód. Niedługo po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Przy tym dbamy oczywiście o bezpieczeństwo Twoich danych oraz wykorzystujemy je tylko do realizacji zamówienia, zgodnie z RODO. Pozbądź się problemu za pomocą kilku kliknięć! Postaw na szybkie, wygodne i tanie wyjście – zamów specjalistę na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!