app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Serwis Pieców Gazowych Kobyłka

Dostępne usługi

Najczęściej wykonywane usługi przez naszych specjalistów od serwisu kotłów i pieców to usługa konserwacji kotłów grzewczych. Polega na przeglądzie i czyszczeniu urządzeń. Ma to na celu utrzymanie ich w sprawność i bezpieczeństwie użytkowania. Dodatkowo również naprawiamy kotły i piece wszystkich producentów (Termet, Vaillant, Viessmann, Ariston, Junkers, Bosch, ACV, Baxi, Wolf, De Dietrich, Buderus, Saunier Duval, Immergas i inne).
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
299 PLN

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Dokładny opis usługi

Masz problem z działaniem Twojego gazu? Twój piec gazowy albo kocioł nie działa poprawnie, wyświetla błędy lub potrzebuje naprawy, wymiany lub konserwacji? W takim przypadku warto wezwać wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się serwisem pieców gazowych. Oferują oni szeroki zakres usług, w tym naprawy, montaże i przeglądy.

 

Choć instalacje gazowe są coraz rzadziej spotykane w nowych budynkach, nadal występują w starszych domach, kamienicach czy blokach mieszkalnych. Służą one do ogrzewania i gotowania. Dlatego też wielu ludzi korzysta z usług serwisu pieców gazowych. W takiej sytuacji warto od razu skorzystać z pomocy profesjonalistów, zamiast eksperymentować na własną rękę.

 

Pamiętaj! Przegląd kotła gazowego raz w roku jest niezbędny do prawidłowego działania centralnego ogrzewania.

 

Nasi wykwalifikowani specjaliści szybko i sprawnie zajmą się każdym zadaniem, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystanie z ich usług jest nie tylko wygodniejsze, ale także bardziej ekonomiczne. Samodzielne próby naprawy mogą zająć dużo więcej czasu i kosztować więcej pieniędzy. Co więcej, istnieje ryzyko popełnienia błędu, który może być kosztowny lub nawet niebezpieczny. Prace przy instalacjach gazowych i kotłach wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

 

Zadzwoń po pomoc specjalisty od serwisu pieców gazowych Kobyłka, jeśli potrzebujesz:

 

- Wykrycia nieszczelności instalacji gazowej, - Podłączenia kuchenki gazowej, płyty gazowej lub kotła gazowego, - Wymiany dysz w kuchence gazowej, - Naprawy, wymiany, renowacji lub przeglądu instalacji gazowej, - Konserwacji, naprawy, przeglądu pieca lub kotła gazowego.

 

-Naprawa.pl to platforma, która umożliwia szybkie zamówienie zaufanego i sprawdzonego specjalisty od serwisu pieców gazowych. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a specjalista pojawi się w wyznaczonym terminie pod wskazanym adresem. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy, serwisant pojawi się tak szybko, jak to możliwe, z odpowiednim sprzętem, częściami i materiałami.

 

Potrzebujesz wsparcia w naprawie pieców gazowych Kobyłka?

 

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z usług serwisowych dla kotła lub instalacji gazowej, możemy pomóc Ci znaleźć doświadczonego fachowca. Na podstawie informacji z formularza zgłoszeniowego dobierzemy odpowiedniego specjalistę.

 

Nasi serwisanci gazowi zawsze są uważnii i ostrożni. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci najlepszą pomoc. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, dbając o najwyższe standardy obsługi klienta. W formularzu zgłoszeniowym masz możliwość podania dodatkowych informacji, takich jak preferencje dotyczące używanych materiałów czy szczególne wymagania. Dzięki temu możemy spełnić Twoje oczekiwania.

 

Nasza usługa serwisu pieców gazowych obejmuje 30-dniową gwarancję (szczegóły znajdziesz w regulaminie). Dodatkowo, każdy klient jest objęty ubezpieczeniem od nieoczekiwanych szkód. Naszym celem jest przywrócenie Ci komfortu i spokoju.

 

Jeśli potrzebujesz serwisu, montażu lub konserwacji kotłów, pieców lub instalacji gazowych, skorzystaj z prostego formularza zamówienia dostępnego na stronie Naprawa.pl. Nasz technik przyjedzie pod wskazany adres w ustalonym terminie. Jesteśmy dostępni do pomocy codziennie, głównie w godzinach od 8:00 do 21:00. Zapewniamy szeroki wybór terminów, aby skrócić czas oczekiwania na serwis pieców gazowych Kobyłka.

Naprawiamy w całej Polsce!

Zobacz inne usługi

Inne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki