app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Słupno

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Urządzenia gospodarstwa domowego nagle przestały prawidłowo działać? Masz kłopot z instalacją elektryczną, gazową albo wodno-kanalizacyjną? Potrzebujesz pomocy w zakresie prac naprawczo-remontowych? Wezwij zaufanego specjalistę z Twojej okolicy! Wypełnij prosty, krótki formularz, opisując swój problem. Zostanie Ci przydzielony serwisant o odpowiednich kwalifikacjach. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Ci od tego, by przekazać swój problem profesjonaliście!

Słupno - sposób postępowania

Zastanawiasz się, co możesz zrobić doraźnie? Dowiedz się, jakie przygotowania będą pomocne i co pozwoli Ci zadbać o Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Kiedy specjalista pojawi się już pod wskazanym adresem, zorientuje się w sytuacji i przedstawi plan działania. Ponieważ będzie mieć ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia i materiały, od razu może uporać się z problemem. Wszystkim zajmie się za Ciebie – przy tym nie musisz go nadzorować, ponieważ prace będą uprzednio z Tobą konsultowane.

Na wezwanie czeka:

Naprawa.pl pozwala błyskawicznie zamówić potrzebne wsparcie. Proces wypełniania zgłoszenia trwa tylko kilka minut. Zależy Ci na czasie? Serwisanci zazwyczaj pracują w godzinach 8:00-21:00, ale jeśli tylko będzie to możliwe, specjalista stawi się na miejscu w ciągu kilku godzin. Możesz nam zaufać – dajemy nie tylko słowne zapewnienia. Każda usługa jest objęta 30-dniową gwarancją (sprawdź szczegóły w Regulaminie) oraz ubezpieczeniem od nieoczekiwanych szkód. Po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Twoje dane są bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z realizacją zamówienia, zgodnie z RODO. Wezwij pomoc – szybko, wygodnie i tanio. Zamów specjalistę na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!