app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Żelechów

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca
Diagnoza
199 PLN
Naprawa
od 249 PLN

Dostępne usługi

elektryk
Elektryk
np. wymiana gniazdka
hydraulik
Hydraulik
np. cieknący kran
serwis-agd
Serwis AGD
np. awaria pralki
serwis-piecow-gazowych
Serwis Pieców Gazowych
np. przegląd pieca

Dlaczego Naprawa.pl to najlepszy wybór

Jakość to nasz model biznesowy.
Trzymamy się tej zasady zarówno przy prowadzeniu biznesu od strony strategicznej jak i przy kontakcie z klientem. Sami szkolimy naszych fachowców, żeby zaoferować Ci usługę najwyższej jakości.
Jesteśmy transparentni.
Mamy jasno określone zasady, proste procesy i specjalny dział pomocy klienta (22 120 24 59), który jest do twojej dyspozycji 24/7.
Oferujemy szeroki wachlarz usług.
Naprawimy dla Ciebie kran, pralkę, zajmiemy się serwisem kotła, elektryką itd.

Opis miasta

city-image
Wyposażenie domowe przestało działać? Masz kłopot z instalacją wodno-kanalizacyjną, elektryczną albo gazową? Potrzebujesz wsparcia przy pracach naprawczo-remontowych? Zostaw to profesjonalistom! Znajdź wykwalifikowanego serwisanta z Twojej okolicy. Opisz swój problem w krótkim formularzu, by znaleźć odpowiedniego specjalistę. Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut. Tylko tyle dzieli Cię, by przekazać problem w ręce najlepszego fachowca.

Żelechów - proces zamówienia

Przed spotkaniem otrzymasz dodatkowe instrukcje i wskazówki. Jeśli będzie to konieczne, dowiesz się, co warto zrobić doraźnie. Kiedy serwisant pojawi się na miejscu, zdiagnozuje problem i zaoferuje jego rozwiązanie. Wszystkie prace wykona podczas jednej wizyty – będzie mieć ze sobą niezbędne narzędzia i materiały. Do tego zadba o porządek oraz Twój komfort i bezpieczeństwo. Nie musisz go nadzorować, ale oczywiście możesz, jeśli chcesz. Wszystkie działania zostaną z Tobą szczegółowo omówione.

Umów teraz:

Naprawa.pl pomoże Ci błyskawicznie znaleźć sprawdzonego specjalistę. Zamówienie złożysz w kilka minut. Potrzebujesz szybkiego wsparcia? Jeśli będzie to możliwe, serwisant przyjedzie do Ciebie jeszcze tego samego dnia (w godzinach 8:00-21:00). Nasi specjaliści są profesjonalistami, ale nie musisz ufać im w ciemno. Każda usługa jest objęta 30-dniową gwarancją (szczegóły w Regulaminie) oraz ubezpieczeniem pokrywającym ewentualne nieoczekiwane szkody. Niedługo po złożeniu zamówienia nasz serwisant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenie terminu wizyty. Dopiero po potwierdzeniu terminu wizyty przez serwisanta otrzymasz link do płatności. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą, BLIK lub szybkim przelewem elektronicznym. Wszystkie podawane przez Ciebie dane są bezpieczne – korzystamy z nich zgodnie z RODO, wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Masz problem? Rozwiąż go w szybki, łatwy i tani sposób! Wezwij fachową pomoc – zamów specjalistę na Naprawa.pl!

Naprawiamy w całej Polsce!