app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Porady Naprawy

O tym jak samemu naprawić kran, ile pieniędzy w torbie znalazł pewnego razu nasz fachowiec i czym różni się śruba od wkręta.

Miłego czytania ;)

Artykuły z tej kategorii
Elektryka
4 min
14/08/2023

Problemy z oświetleniem – przyczyny i rozwiązania

Oto najpopularniejsze awarie z jakimi borykają się nasi klienci oraz sposoby na ich rozwiązanie.
4 min
Elektryka
4 min
23/07/2023

Przenoszenie gniazdka elektrycznego - czy można to zrobić samemu?

Przenoszenie lub przesuwanie gniazdka elektrycznego w inne miejsce w mieszkaniu to zadanie, które może być niezbędne w przypadku remontu, zmiany aranżacji wnętrza lub dostosowania układu elektrycznego do naszych potrzeb. Istotne jest dobre rozmieszczenie gniazdek elektrycznych aby dostosować miejsce montażu do aranżacji wnętrza.
4 min
Elektryka
3 min
12/07/2023

Klimatyzator domowy nie chłodzi

Lato. Wszechobecny żar. Marzysz tylko o tym, by jak najszybciej schłodzić się w zaciszu swojego domu. Włączasz klimatyzator, ustawiasz tryb chłodzenia, niestety zamiast upragnionego zimnego powietrza, dopada cię irytacja, bo klimatyzator nie reaguje. Już wiesz: klimatyzacja nie chłodzi. Przyczyn usterki klimatyzacji może być wiele.
3 min
Elektryka
4 min
17/06/2023

Bezpiecznik różnicowoprądowy - przyczyny wybijania i skuteczne rozwiązania

Rozwiązanie problemu wybijającej różnicówki i działanie wyłącznika różnicowoprądowego - najważniejsze informacje na temat ochrony przed porażeniem prądem. Artykuł dotyczy powszechnego problemu wybijania różnicówek w instalacjach elektrycznych. Przedstawia znaczenie i rolę wyłącznika różnicowo-prądowego. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi diagnostyki problemu, naprawy oraz skutecznych działań, aby utrzymać bezpieczną i niezawodną instalację elektryczną.
4 min
Elektryka
5 min
30/07/2023

Jak zrobić uziemienie gniazdek w starej instalacji?

Gniazdka elektryczne w starej instalacji to częsty problem, gdy remontujemy np. mieszkanie w starym budownictwie. Instalacja elektryczna starego typu nie była projektowana z myślą o uziemieniu, co stwarza poważne ryzyko dla dzisiejszych użytkowników i urządzeń, z których korzystają.
5 min