app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Porady Naprawy

O tym jak samemu naprawić kran, ile pieniędzy w torbie znalazł pewnego razu nasz fachowiec i czym różni się śruba od wkręta.

Miłego czytania ;)

Artykuły z tej kategorii
Serwis Pieców Gazowych
6 min
05/07/2023

Spadek ciśnienia w piecu - najczęstsze przyczyny

Spadki ciśnienia wody w kotłach mogą stanowić frustrujący problem dla użytkowników, prowadząc do obniżonej wydajności kotła i utrudnień w dostarczaniu ciepłej wody. W tym artykule omówimy przyczyny spadków ciśnienia wody w piecach oraz przedstawimy skuteczne rozwiązania.
6 min
Serwis Pieców Gazowych
2 min
07/06/2023

Dlaczego warto wykonywać przegląd kotła gazowego systematycznie co rok?

Wykonywanie systematycznego serwisu kotła gazowego jest niezwykle ważne aby piec działał poprawnie i nie był narażony na usterki. Czyszczenie wymiennika ciepła, pompy obiegowej, elektrod, a także sprawdzanie szczelności instalacji oraz komina sprawi, że Twój kocioł będzie pracował bez zarzutów przez długi czas. Przeczytaj, jakie skutki niesie za sobą brak regularnych przeglądów oraz nieczyszczenie podzespołów kotła gazowego.
2 min
Serwis Pieców Gazowych
4 min
01/03/2024

Piec Ariston Genius One kody błędów

Nowoczesne piece gazowe Ariston Genus One to funkcjonalne urządzenia z zamkniętą komorą spalania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kotły Genus One wyróżniają się kompaktową konstrukcją i energooszczędną pracą. Zapewniają komfort użytkowania i pracują niezawodnie.
4 min
Serwis Pieców Gazowych
7 min
01/03/2024

Piec Termet Gold – kody błędów

Kotły gazowe polskiej marki Termet do urządzenia, które od lat cieszą się dużą popularnością. Do często wybieranych modeli zalicza się Termet Ecocondens Gold. To nowoczesne urządzenie, które bazuje na zaawansowanej technologii kondensacji. Kocioł Termet Gold dostarcza niezawodnie ciepło oraz ciepłą wodę użytkową.
7 min
Serwis Pieców Gazowych
6 min
01/03/2024

Piec Junkers GC2000W kody błędów

Kotły gazowe marki Junkers od lat cieszą się dużym zaufaniem na rynku. To nic zaskakującego! Urządzenia te są chętnie wybierane ze względu na swoją funkcjonalność i niezawodność. Jednym z bardziej popularnych obecnie modeli jest piec Junkers GC2000W. Kocioł pracuje w szerokim zakresie mocy, jest cichy i wydajny. Jego moc grzewcza dostosowana jest do potrzeb cieplnych zarówno małych, jak i średnich mieszkań.
6 min