app-logo
app-logo
O nas
Nasze usługi
Porady
Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń.

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

pn-pt w godz. 07.00-22.00

sb-nd w godz. 08.00-22.00

Porady Naprawy

O tym jak samemu naprawić kran, ile pieniędzy w torbie znalazł pewnego razu nasz fachowiec i czym różni się śruba od wkręta.

Miłego czytania ;)

Artykuły z tej kategorii
Hydraulika
3 min
13/06/2023

Zalanie mieszkania przez nieszczelny brodzik - przyczyny i rozwiązania

Czy zmagasz się z zalaniem mieszkania spowodowanym nieszczelnością brodzika? Dowiedz się, dlaczego dochodzi do wycieków i jak rozpoznać, czy przyczyną są problemy z brodzikiem. W naszym artykule omawiamy najczęstsze przyczyny zalania, metody identyfikacji nieszczelności oraz skuteczne sposoby naprawy. Odkryj, jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji zalania mieszkania i zapewnić bezpieczne użytkowanie swojej łazienki.
3 min
Hydraulika
4 min
09/06/2023

Co jest lepsze do prania odzieży i ubrań roboczych?

Czy spotkałeś się kiedyś z sytuacją, że Twoje ubrania po wyjęciu z pralki nie były dostatecznie czyste lub powstały na nich nowe plamy? Przeczytaj, co może być tego przyczyną i zabezpiecz się przed takimi sytuacjami.
4 min
Hydraulika
6 min
26/07/2023

Jak zdiagnozować cieknącą spłuczkę w toalecie, co warto zrobić samemu a do czego wezwać fachowca

Zepsuta spłuczka w toalecie to dość ... frustrujący problemem. Bywają gorsze awarie, jednak monotonny dźwięk dobiegający z toalety jest naprawdę irytujący. Oczami wyobraźni widzisz spływające wraz z wodą pieniądze. Twoje pieniądze. Jednak cieknąca spłuczka wc to nie tylko wyższe rachunki za wodę, to zapowiedź poważniejszych uszkodzeń w przyszłości.
6 min
Hydraulika
4 min
06/08/2023

Jak odetkać odpływ wanny, umywalki czy zlewozmywaka?

Zatkane odpływy to jedna z tych uciążliwych sytuacji, które mogą się zdarzyć każdemu. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z wanną, umywalką czy zlewozmywakiem, przyczyną zatkanego zlewu jest najczęściej nagromadzenie się resztek jedzenia, włosów lub innych zanieczyszczeń może skutecznie utrudnić nam codzienne życie. W tym artykule przedstawimy profesjonalne porady od fachowców z dziedziny hydrauliki, jak skutecznie odetkać zatkany odpływ i przywrócić prawidłową pracę instalacji sanitarnych.
4 min